Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

dobra jakość Jammer sygnału telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer sygnału telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i profesorskie odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I już po raz trzeci współpracujemy w naszych lokalnych projektach zagłuszania więzień.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka z jammerów zewnętrznych nie działa po 3 latach, a dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem rozwiązany idealnie.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Fabryka Jammer Biuro Rodzina Klient Jammer Wystawa TSL Jammer Factory Warehourse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Times Starlight, TSL
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000
Rok założenia : 2001
pc Export : 90% - 100%
Shenzhen Times Starlight Technology Co., Ltd, założona w 2001 roku, jest profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się deisgn, rozwojem i produkcją urządzeń zakłócających sygnał. Jest to spółka zależna Hongkong Times Starlight Technology Co., Ltd, której działalność koncentruje się wyłącznie na zabezpieczeniach telekomunikacyjnych i produktach obronnych. Po 15 latach wysiłku i rozwoju, Teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów zagłuszania sygnału telefonicznego i dostawcy usług. Znajdujemy się w Shenzhen z dogodnym dostępem do transportu. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Jesteśmy jednym z producentów zagłuszaczy sygnału w Chinach od ponad 15 lat. W trakcie rozwoju naszej działalności wykonaliśmy wiele projektów rządowych. Bogate doświadczenie nabyto dzięki projektom Prison Jamming, projektom Ministerstwa Policji, projektom Ministerstwa Komunikacji i projektom armii. Nawiązaliśmy również współpracę z innymi znakomitymi firmami telekomunikacyjnymi, aby spełnić specjalne wymagania każdego klienta. Takich jak skanowanie częstotliwości sygnału, śledzenie, monitorowanie i zacinanie. Nasza zagłuszacz sygnału może zbijać prawie wszystkie bezprzewodowe urządzenia zdalnego sterowania, bezprzewodowe urządzenia telekomunikacyjne i niektóre bezprzewodowe urządzenia SPY itp. Oznacza to, że wszelkie urządzenia pracujące na częstotliwości od 20 MHz do 6,5 G mogą być wyłączone przez nasze Jammery Sygnałowe. Takich jak zabawka zdalnego sterowania, Walkie Talkie, telefon komórkowy, śledzenie GPS, bomby zdalnie sterowane, samolot bezzałogowy itp. Częstotliwości mogą być VHF, UHF, CDMA, WCDMA, GSM, DCS, PCS, LTE, WIMAX, GPS, WIFI, Bluetooth, Lojack, 3G, 4G itp.

Times Starlight ma specjalny profesjonalny dział R & D. Mamy 9 techników radiowych i 3 inżynierów oprogramowania. Niektóre z nich pochodzą z Huawei lub ZTE. Mamy również współpracę z Huawei i ZTE, aby podzielić się technologią, aby wspólnie się rozwijać. Dzięki nim jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie rodzaje dostosowanych produktów o różnych wymaganiach.

Misja Times Starlight polega na stworzeniu bezpieczniejszego środowiska telekomunikacyjnego dla mieszkańców Wolrd. Mamy nadzieję, że zawsze będziemy mogli pracować nad technologią RF, aby chronić ludzi przed niechcianymi zakłóceniami i bólami.

Jeśli są Państwo zainteresowani którąkolwiek z naszych usług lub chcieliby omówić niestandardowe zamówienie, prosimy o kontakt. Pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i wspólnie się rozwijamy. Długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe zostaną nawiązane dzięki Twojemu zaufaniu i naszej doskonałej obsłudze.

Bardziej profesjonalna wiedza techniczna znajduje się poniżej.

Podstawowa znajomość jammera sygnału telefonii komórkowej i jammer trainning trainning program.pdf

Schemat organizacji Factory Jammer Signal

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 86-755-89718955

Faks: 86-755-84891518

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)