Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i fachowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I to już trzeci raz współpracujemy przy naszych lokalnych projektach zagłuszania więziennego.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka zatorów na zewnątrz nie działa po 3 latach i dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem został rozwiązany doskonale.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd
Jammer Factory Biuro Rodzina Klient Jammerki Wystawa TSL Jammer Factory Warehourse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Inny
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Times Starlight, TSL
Ilość pracowników : 100~300
Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000
Rok założenia : 2001
pc Export : 90% - 100%
Shenzhen Times Starlight Technology Co., Ltd, założona w 2001 roku, jest profesjonalnym przedsiębiorstwem skoncentrowanym na projektowaniu, rozwoju i produkcji zakłóceń sygnału. Jest to filia Hongkong Times Starlight Technology Co., Ltd, której działalność koncentruje się wyłącznie na bezpieczeństwie telekomunikacyjnym i produktach obronnych. Po 15 latach wysiłku i rozwoju, teraz staliśmy się jednym z wiodących producentów i dostawców usług zakłóceń sygnału telefonicznego. Znajdujemy się w Shenzhen z dogodnym dostępem do transportu. Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i cieszą się dużym uznaniem na wielu różnych rynkach na całym świecie.

Jesteśmy jednym z producentów zakleszczaczy sygnału usznego w Chinach od ponad 15 lat. Podczas rozwoju naszej działalności zrealizowaliśmy wiele projektów rządowych. Bogate doświadczenie zdobyto dzięki projektom Prison Jamming, projektom Ministerstwa Policji, projektom Ministerstwa Komunikacji i projektom wojskowym. Nawiązaliśmy również wiele współpracy z innymi świetnymi firmami telekomunikacyjnymi, aby spełnić specjalne wymagania każdego klienta. Takie jak skanowanie częstotliwości sygnału, śledzenie, monitorowanie i zagłuszanie. Nasze urządzenie zakłócające sygnał może zablokować prawie wszystkie urządzenia zdalnego sterowania bezprzewodowego, bezprzewodowe urządzenia telekomunikacyjne i niektóre urządzenia bezprzewodowe SPY itp. Oznacza to, że wszystkie urządzenia pracujące na częstotliwościach od 20 MHz do 6,5 G mogą być wyłączone przez nasze sygnały zakłócające. Takich jak zdalne sterowanie zabawkami, Walkie Talkie, telefon komórkowy, GPS tracker, bomby zdalnego sterowania, samolot bezzałogowy itp. Częstotliwościami mogą być VHF, UHF, CDMA, WCDMA, GSM, DCS, PCS, LTE, WIMAX, GPS, WIFI, Bluetooth, Lojack, 3G, 4G itp.

Times Starlight ma specjalny profesjonalny dział R&D. Mamy 9 techników RF i 3 inżynierów oprogramowania. Niektóre z nich pochodzą od Huawei lub ZTE. Współpracujemy również z Huawei i ZTE, aby dzielić się pewną technologią, aby wspólnie się rozwijać. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć wszystkie rodzaje niestandardowych produktów o różnych wymaganiach.

Misją Times Starlight jest stworzenie bezpieczniejszego środowiska telekomunikacyjnego dla mieszkańców. Mamy nadzieję, że zawsze będziemy mogli pracować nad technologią RF, aby chronić ludzi przed niepożądanymi zakłóceniami i urazami.

Jeśli jesteś zainteresowany jakąkolwiek z naszych usług lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Pokażemy Ci wszystkie nasze zalety i zbierzmy się razem. Długoterminowe i przyjazne relacje biznesowe zostaną ustanowione dzięki zaufaniu i doskonałej obsłudze.

Więcej profesjonalnej wiedzy technicznej znajdziesz poniżej.

Podstawowa wiedza na temat zagłuszania sygnału telefonu komórkowego i programu mobilnego jammer.png

TSL Signal Jammer Factory Organization Chart

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 86-755-89718955

Faks: 86-755-84891518

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)