Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Jammer sygnału telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer sygnału telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i profesorskie odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I już po raz trzeci współpracujemy w naszych lokalnych projektach zagłuszania więzień.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka z jammerów zewnętrznych nie działa po 3 latach, a dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem rozwiązany idealnie.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Znajdujemy się w Shenzhen z dogodnym dostępem do transportu. Posiadamy 1500 metrów kwadratowych z 4 liniami produkcyjnymi. Posiadamy wszystkie spektrum częstotliwości, SMT, maszynę do znakowania laserowego, komorę testową o wysokiej temperaturze. pomiar drgań itp. Testujemy i kontrolujemy jakość naszego telefonu komórkowego Sygnał zakłócający i bezprzewodowy sygnał RF Blocker z tymi urządzeniami, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty mogą pracować stabilnie w różnych trudnych warunkach. Mamy ponad 50 doświadczonych pracowników RF o pojemności przenośnego ręcznego urządzenia zakłócającego / 10000 urządzeń / miesiąc, średniej wielkości telefon komórkowy zakłócający sygnały telefonu komórkowego / 8000 sztuk / miesiąc, urządzenie do zakłócania pracy sieci wysokiego napięcia i zewnętrzna wodoodporna jammer / 3000 jednostek / miesiąc, pełny zespół VIP DDS Bomba RCIED, Jammer zamontowany na pojeździe, jammer z teczki manpack, UAV (bezzałogowy pojazd latający) Jammer / 600 jednostek / miesiąc. Zapraszamy do odwiedzenia strony, aby rozpocząć długoterminową współpracę "win-win".

 • OEM / ODM
  Shenzhen Times Starlight Technology Co, LTD jest profesjonalnym producentem OEM / ODM do produktów komunikacji bezprzewodowej sieci, w tym jammer wifi, zakłócacz GPS, jammer telefon komórkowy, jammer Drone, jammer sieci, jammer więzienia, Jammer zewnątrz, jammer RCIED bomba, jammer dostosowane i Wszystkie rodzaje produktów do obrony bezprzewodowej.
  Firma została założona w 2001 roku i znajduje się w Jindi Industry Park, Futian, Shenzhen, Chiny.
  Jesteśmy zaangażowani w obsługę ODM i OEM dla klientów na całym świecie. Więcej niż 30 profesjonalnych zaawansowanych technologicznie inżynierów R & D koncentrujących się na rozwoju technologii wszelkiego rodzaju produktów do obrony bezprzewodowej, takich jak dronowa broń obrona, telefon komórkowy itp.
  Mamy blisko 100 pracowników, ponad 1000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej i 2 000 metrów kwadratowych nowoczesnych, bezpyłowych warsztatów. Fabryka wyposażona jest w światowej klasy sprzęt produkcyjny (w tym 3 szybkie linie do automatycznego SMT, 2 zintegrowane linie produkcyjne do testów RF, 2 linie do montażu i inspekcji produktów) i sprzęt do testowania produktów, a także możliwość wyprodukowania 100 000 zestawów produktów OEM miesięcznie, aby zaoferować klientom konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji, ścisłą kontrolę jakości, intymną obsługę klienta.
  Podtrzymujemy filozofię biznesową: "profesjonalizm, innowacyjność, wydajność, doskonałość i współpraca" win-win ". Jesteśmy wrażliwi na wymagania rynku i szybką reakcję, koncentrując się na dostarczaniu opłacalnych produktów ODM / OEM i wysokiej jakości obsługi klienta dla klientów w kraju i za granicą. Patrząc w przyszłość z myślą o globalnym umyśle, będziemy uważnie śledzić tempo globalnego rozwoju komunikacji bezprzewodowej RF i dążyć do tego, aby stać się światowej klasy inteligentną siecią bezprzewodową.

 • R
  Źródło sygnału i regulacja wzmacniacza mocy

  Test EMC

  Sprawdź wysoką i niską temperaturę

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 86-755-89718955

Faks: 86-755-84891518

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)