Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i fachowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I to już trzeci raz współpracujemy przy naszych lokalnych projektach zagłuszania więziennego.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka zatorów na zewnątrz nie działa po 3 latach i dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem został rozwiązany doskonale.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Znajdujemy się w Shenzhen z dogodnym dostępem do transportu. Mamy 1500 metrów kwadratowych z 4 liniami produkcyjnymi. Posiadamy wszelkiego rodzaju spektrum częstotliwości, SMT, laserową maszynę do znakowania, komorę testową o wysokiej temperaturze. Pomiar wibracji itp. Testujemy i kontrolujemy jakość naszego urządzenia do zakłócania sygnału telefonu komórkowego i blokowania bezprzewodowego sygnału radiowego za pomocą tych urządzeń, aby upewnić się, że wszystkie nasze produkty mogą pracować stabilnie w różnych trudnych warunkach. Mamy ponad 50 doświadczonych pracowników RF o pojemności przenośnego urządzenia zakłócającego sygnał / 10000 jednostek / miesiąc, komputerowy środek zakłócający moc sygnału telefonu komórkowego / 8000 jednostek / miesiąc, zagłuszacz więzienny o dużej mocy i wodoodporny jammer na zewnątrz / 3000 jednostek / miesiąc, Pełny zakres VIP DDS RCIED jammer jammer, jammer montowany na pojeździe, jammer teczki na plecak, UAV (bezzałogowy pojazd latający) Jammerka / 600 jednostek / miesiąc. Zapraszamy do odwiedzenia długofalowej współpracy, w której wszyscy wygrywają.

 • OEM / ODM
  Shenzhen Times Starlight Technology Co, LTD jest profesjonalnym producentem OEM / ODM do produktów komunikacji bezprzewodowej, w tym jammer wifi, jammer GPS, jammer telefonu komórkowego, jammer Drone, jammer sieciowy, jammer więzienny, jammer odkryty, jammer bombowy RCIED, jammer niestandardowy oraz wszelkiego rodzaju bezprzewodowe produkty obronne.
  Firma została założona w 2001 roku i mieści się w Jindi Industry Park, Futian, Shenzhen, Chiny.
  Jesteśmy zaangażowani w usługi ODM i OEM dla klientów na całym świecie. Ponad 30 profesjonalnych inżynierów z branży zaawansowanych technologii badawczo-rozwojowych koncentruje się na rozwoju technologii wszelkiego rodzaju bezprzewodowych produktów obronnych, takich jak broń obronna dronów, zagłuszanie telefonów komórkowych itp.
  Mamy prawie 100 pracowników, ponad 1000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni biurowej i 2000 metrów kwadratowych nowoczesnych bezpyłowych warsztatów. Fabryka jest wyposażona w światowej klasy urządzenia produkcyjne (w tym 3 szybkie linie produkcyjne SMT, 2 zintegrowane linie produkcyjne do testów RF, 2 linie produkcyjne do montażu i linie produkcyjne do inspekcji) oraz sprzęt do testowania produktów i ma możliwość wyprodukowania 100 000 zestawów produktów OEM miesięcznie w celu zaoferowania konkurencyjnej ceny klienta, szybkiego czasu realizacji, ścisłej kontroli jakości, intymnej obsługi klienta.
  Podtrzymujemy filozofię biznesową „profesjonalizmu, innowacji, wydajności, doskonałości i współpracy korzystnej dla wszystkich”. Jesteśmy wrażliwi na potrzeby rynku i szybką reakcję, koncentrując się na dostarczaniu opłacalnych produktów ODM / OEM i wysokiej jakości obsługi klienta dla klientów w kraju i za granicą. Patrząc w przyszłość z globalnym umysłem, będziemy z uwagą śledzić tempo rozwoju globalnej komunikacji bezprzewodowej RF i dążyć do tego, aby stać się światowej klasy inteligentnym przedsiębiorstwem w dziedzinie zaawansowanych technologii bezprzewodowych.

 • R
  Źródło sygnału i regulacja wzmacniacza mocy

  Test EMC

  Sprawdź wysoką i niską temperaturę

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 86-755-89718955

Faks: 86-755-84891518

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)