Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyWireless Signal Jammer

Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości

dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i fachowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I to już trzeci raz współpracujemy przy naszych lokalnych projektach zagłuszania więziennego.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka zatorów na zewnątrz nie działa po 3 latach i dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem został rozwiązany doskonale.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz

Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości

Chiny Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości dostawca
Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości dostawca Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości dostawca Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości dostawca Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości dostawca

Duży Obraz :  Wewnętrzne anteny High Powe Wireless Jammer Camera z 10 kanałami częstotliwości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TSL
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, FCC, ROSH
Numer modelu: TSL-LK

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: 100 to 200 USD
Szczegóły pakowania: 39 * 34 * 20 cm z EPE i kartonem
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Zasady płatności: Przelew bankowy T / T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 10000 jednostek miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zasilanie: 110-250 V AC Docelowy sygnał zakłócający: GSM, WiFi, DCS, 2G, 3G, 4G, LTE, CDMA, 1.2G, 2.4G itp
Mocy RF: 30 watów Kanał częstotliwości: 10
Rozmiar Jammer: 28 * 12 * 33 cm Waga: 5,5 kg
Wzmocnienie anteny: 5 dbi Ilość anten: 10
Typ zagłuszania: VCO Typ anten: Wewnętrzna antena kierunkowa

Wysokie Powe Wewnętrzne Anteny Bezprzewodowa Zagłuszacz Sygnału Z 10 Kanałami Częstotliwości

funkcje
1. Skutecznie blokuj wszystkie telefony komórkowe, krótkofalówki, radio, 2.4G, WLAN, WIFI, Bluetooth i inne sygnały bezprzewodowe bez zakłócania działania innych urządzeń elektronicznych poza zakresem zagłuszania.
2. Skonfigurowano nowy typ ultra-dużego radiatora i wentylatora ze stopu aluminium, aby stworzyć wysoce wydajny inteligentny system chłodzenia, aby zapewnić, że urządzenie będzie działało przez długi czas bez ogrzewania. Bardziej stabilne działanie, bezpieczeństwo i niezawodność. Uzyskano certyfikat patentowy wyglądu.
3. Uzyskano certyfikat kontroli Instytutu Środowiska i Zdrowia związanego z Produktami Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób. Zielona ochrona środowiska, siła pola elektromagnetycznego jest znacznie niższa niż norma krajowa, bez wpływu na ludzkie ciało.
4. Uzyskano raport z badań Centrum Bezpieczeństwa i Elektronicznego Testowania Jakości Produktów Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego oraz wybrane zagraniczne wysokowydajne układy scalone i komponenty krosowe dla wysokiej integracji i niezawodnej jakości.
5. Antena wykorzystuje wbudowaną wszechkierunkową antenę biczową, brak zewnętrznej anteny, łatwą instalację i zarządzanie.
6. Produkt wykorzystuje wysokiej jakości cichy wentylator, podczas pracy hałas jest mały.
7. Efektywny zakres ochrony 100–300 metrów kwadratowych (odległość między urządzeniami wodnymi i odbiorczymi> 200 metrów).

Opis

Regulowany pełnoczęstotliwościowy instrument ekranujący sygnał jest produktem zaawansowanym technicznie, który został opracowany przez naszą firmę przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Jego celem jest ciągły rozwój standardu komunikacji. Został on pomyślnie opracowany zgodnie z rzeczywistą sytuacją komunikacji mobilnej w kraju i za granicą.
Pełny pasmo zakłóceń sygnału telefonu komórkowego LTE 4G z 10 wewnętrznymi antenami kierunkowymi może odciąć sygnały GSM / CDMA / DCS / PHS / TD-SCDMA / WCADMA / CDMA2000 / LTE / sygnały WIFI / interkom, słuchawki przewodnictwa kostnego, gumki, linijki, zegarki, kamery do okularów i inne narzędzia do transmisji cyfrowej   w promieniu 2-50 metrów. Nie można ich odtworzyć ani odebrać i nie można ich wysyłać ani otrzymywać informacji. Ut   Full Band LTE 4G Mobile Jammer Signal Jammer Z 10 wewnętrznymi antenami kierunkowymi nie będzie zakłócać pracy innych urządzeń elektronicznych, zapewniając tym samym bezpieczeństwo wymaganych miejsc, pozostawiając zakres partycji, możesz wznowić normalne użytkowanie i bez uszkodzenia Ludzkie ciało. (produkty spełniają normy zdrowotne środowiskowej fali elektromagnetycznej GB9175-88 „Poziom 1 standard” Regulowana moc, wygodna i bezpieczna.

Wyjątkowe zalety
1. Departament Edukacji Narodowej wyznacza specjalne modele egzaminów wstępnych na wszystkie częstotliwości
2. Wewnętrzne anteny kierunkowe 10 pasm Telefon komórkowy Sygnał Jammer c skutecznie zakłócać różne narzędzia (w tym 4G i wiele innych niestandardowych sygnałów)
3. Najszerszy zakres częstotliwości to 100MHZ-2700MHZ pełne pokrycie
4. Najwyższa efektywna moc maszyny: jednokanałowa moc wyjściowa niskiej częstotliwości 100-800MHz może być tak wysoka, jak 10W, wysoka moc 800-2700MHz pojedynczej mocy wyjściowej 5-8W.

Innowacyjna technologia producentów, pełnopasmowy sprzęt do ekranowania sygnału bezprzewodowego, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, Bluetooth, sprzęt do ekranowania sygnału interkomowego.
Pełnopasmowe urządzenie do ekranowania sygnału bezprzewodowego to zaawansowany technologicznie, nowy rodzaj bezpieczeństwa informacji i produktu bezpieczeństwa, który został z powodzeniem opracowany przez naszą firmę w odpowiedzi na szczegółowe wymagania różnych bezprzewodowych narzędzi do plagiatów sygnałowych w bieżącej sali egzaminacyjnej w odpowiedzi na wymagania znormalizowanej konstrukcji pokoju egzaminacyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Urządzenie skutecznie blokuje wszystkie sygnały telefonu komórkowego (CDMA, GSM, DCS, PHS, TDSCDMA, CDMA2000, WCDMA), krótkofalówki, bezprzewodowe, zestawy słuchawkowe do przewodzenia kostnego, 2.4G (WLAN, WIFI, Bluetooth), kamery i wbudowane Cyfry wyświetlacza LED w pokoju egzaminacyjnym Narzędzia do transmisji i odbioru (pilniki gumowe, zegarki, linijki, długopisy, sondy do okularów) i inne bezprzewodowe narzędzia do kopiowania. Wybrane z listy odpowiedniego sprzętu dla znormalizowanej sali egzaminacyjnej w Centrum Egzaminacyjnym Ministerstwa Edukacji.

Instrukcje instalacji i użytkowania
1 kroki i metody instalacji
1.1 Wyjmij ekranowany host instrumentu z pudełka.
1.2 Zawieś instrument ochronny na ścianie lub umieść go w odpowiedniej pozycji. Optymalna wysokość montażu wynosi 1-1,8 metra.
1.3 Włóż wejście prądu zmiennego zasilacza do gniazda sieciowego, a następnie włącz przełącznik zasilania. Kontrolka pracy na zasilaczu jest włączona.
1.4 W przypadku dużych i małych miejsc instalacji metodą punktową, jak pokazano poniżej
Przykład 1: Przestrzeń wewnętrzna (mniej niż 200 metrów kwadratowych)
Przykład 2: Przestrzeń wewnętrzna (większa niż 200 metrów kwadratowych, należy użyć wielu jednostek)
Przykład 3: Duża przestrzeń zewnętrzna (większa niż 1000 metrów kwadratowych, z najlepszymi efektami komórkowymi)
2 Środki ostrożności
2.1 Urządzenie jest anteną wbudowaną, a antena nie wymaga instalacji. Włącz hosta i włącz przełącznik.
2.2 Efektywny obszar pokrycia ekranowanego instrumentu to kołowy obszar wyśrodkowany na ekranowanym instrumencie. Dlatego podczas korzystania z niego należy upewnić się, że ekranowany instrument jest prawidłowo ustawiony, aby nie tworzyć ślepego narożnika.
2.3 Wewnętrzne anteny kierunkowe 10 pasm Telefon komórkowy Sygnał Jammerka powinna być umieszczona w dobrze wentylowanym miejscu, starać się unikać przeszkód dużych obiektów, unikać silnego źródła ciepła i silnego źródła elektromagnetycznego. Aby zapewnić efekt ekranowania i długotrwałą stabilną pracę.
2.4 Podczas osłaniania urządzenia nie należy układać na nim innych przedmiotów i demontować anteny, aby nie wpływać na efekt ekranowania i nie uszkodzić urządzenia.
2.5 Gdy przyrząd nie jest używany, zasilanie powinno zostać odcięte na czas, aby uniknąć wpływu na normalne działanie telefonu komórkowego.
2.6 Podczas używania sprzętu ekranowanego na zewnątrz należy zwrócić uwagę na wodoszczelność.
2.7 Gdy obszar używanego miejsca jest większy niż efektywny zakres ekranowania, zaleca się stosowanie wielu urządzeń ekranujących do instalacji o strukturze plastra miodu, aby zapewnić efekt ekranowania. .
2.8 Trzymaj z dala od żrących gazów i cieczy oraz zabezpieczaj przed kurzem i wilgocią, aby nie przyspieszać starzenia się wewnętrznych elementów urządzenia.
2.9 Podczas umieszczania na wolnym powietrzu lub na wolności należy zadbać o zainstalowanie dodatkowych urządzeń ochronnych w obecności niszczycielskich zwierząt, takich jak szczury i mrówki.
2.10. Sprzęt musi pozostać w pozycji pionowej.
2.11 Przewód zasilający musi być całkowicie otwarty, aby zasilacz znajdował się jak najdalej od urządzenia.
2.12 Utrzymuj suchość, nie atakuj żadnych płynów, nie zbliżaj się do ognia.
2.13 Proszę dołączyć oznaczenie modelu produktu do obszaru, który ma być ekranowany.
Nie demontuj bez zezwolenia producenta.

3. Konserwacja
3.1 Ten ekranowany przyrząd jest urządzeniem bezobsługowym i nie wymaga konserwacji
3.2 Podczas wycierania powierzchni nie należy używać rozpuszczalników chemicznych i unikać wody w urządzeniu.
3.3 Przesiewanie Urządzenie, które nie jest używane, powinno być przechowywane w suchym i wentylowanym miejscu, aby uniknąć długotrwałego narażenia na działanie mgły solnej i szkodliwych gazów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)