Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBlokada Wi-Fi telefonu komórkowego

Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G

dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i fachowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I to już trzeci raz współpracujemy przy naszych lokalnych projektach zagłuszania więziennego.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka zatorów na zewnątrz nie działa po 3 latach i dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem został rozwiązany doskonale.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz

Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G

Chiny Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G dostawca
Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G dostawca Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G dostawca Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G dostawca

Duży Obraz :  Wewnętrzne anteny kierunkowe Telefon komórkowy Wifi Blocker 14 pasm 2G / 3G / 4G

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TSL
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, FCC, ROSH
Numer modelu: TSL-ID-14

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Pakowane w karton po pierwsze, a następnie wzmocnione drewniane etui na zewnętrzne opakowanie
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Zasady płatności: Przelew bankowy T / T, PayPal
Możliwość Supply: 5000pcs na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Anteny wewnętrzne Jammer telefonów komórkowych aplikacji: zablokuj i zablokuj wszystkie docelowe sygnały bezprzewodowe
Pakiet: Conton Kierunek zagłuszania: Kierunkowy
Waga brutto: 5 kg Czas pracy: Długi czas
Temp: -10 do 50 ℃ Pochodzenie: Shenzhen

14 zespołów wewnętrznych anten kierunkowych Jammer telefonów komórkowych 2G 3G 4G 5G Jammer sygnału

14 pasm Wewnętrzne anteny kierunkowe Jammer do telefonów komórkowych 2G 3G 4G 5G Jammerka sygnałowa to zaawansowana technologia zagłuszania sygnału opracowana przez naszą firmę przy użyciu zaawansowanej technologii i bogatych doświadczeń. Zagłuszacz telefonu komórkowego może zablokować i zablokować wszystkie sygnały telefonu komórkowego, takie jak GSM, CDMA, DCS, PCS, PHS, LTE, Wimax, 2G, 3G, 4G, 5G, 5.8G, WiFi, 2.4G, Bluetooth, GPS i inne kierować sygnały bezprzewodowe w promieniu 2-50 metrów.

Większość bezprzewodowych błędów szpiegowskich może być również wyłączona.

Wyjątkowe zalety


1. Departament Edukacji Narodowej dostosował ten jammer do egzaminów wstępnych na wszystkie zagłuszania częstotliwości.

2. Wewnętrzne anteny kierunkowe 14-pasmowe urządzenie do blokowania sygnału telefonu komórkowego skutecznie blokuje i blokuje wszelkiego rodzaju urządzenia bezprzewodowe, ale nie tylko telefony komórkowe.
3. Największe zakłócenie Zakres częstotliwości może wynosić 20MHZ-6500MHZ.

4. Najwyższa efektywna moc 14 pasm wewnętrznej anteny kierunkowej Jammer telefonów komórkowych, jednokanałowa moc wyjściowa niskiej częstotliwości 100-800MHz może być tak wysoka, jak 10W, wysoka częstotliwość 800-2700MHz pojedyncza moc wyjściowa 5-8W.Pełnopasmowe urządzenie do zagłuszania sygnału bezprzewodowego to zaawansowany technologicznie, nowy typ produktu do zabezpieczania i zabezpieczania informacji, który został z powodzeniem opracowany przez naszą firmę w odpowiedzi na szczegółowe wymagania różnych bezprzewodowych narzędzi plagiatów sygnałowych w bieżącej sali egzaminacyjnej w odpowiedzi na wymagania znormalizowanej konstrukcji pokoju egzaminacyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej. Urządzenie skutecznie blokuje wszystkie sygnały telefonu komórkowego (CDMA, GSM, DCS, PHS, TDSCDMA, CDMA2000, WCDMA), krótkofalówki, bezprzewodowe, zestawy słuchawkowe do przewodzenia kostnego, 2.4G (WLAN, WIFI, Bluetooth), kamery i wbudowane Cyfry wyświetlacza LED w pokoju egzaminacyjnym Narzędzia do transmisji i odbioru (pilniki gumowe, zegarki, linijki, długopisy, sondy do okularów) i inne bezprzewodowe narzędzia do kopiowania. Wybrane z listy odpowiedniego sprzętu dla znormalizowanej sali egzaminacyjnej w Centrum Egzaminacyjnym Ministerstwa Edukacji.

funkcje
1. Skutecznie osłaniaj wszystkie telefony komórkowe, krótkofalówki, radio, 2.4G (WLAN, WIFI, Bluetooth) i inne sygnały bezprzewodowe w pokoju egzaminacyjnym narzędzia oszustwa, bez ingerencji w inne urządzenia elektroniczne poza salą egzaminacyjną.
2. Przyjmij specjalną obudowę formy, aby skonfigurować nowy typ ultra-dużego radiatora i wentylatora ze stopu aluminium, aby stworzyć wysoce wydajny inteligentny system chłodzenia, aby zapewnić, że urządzenie będzie działać przez długi czas bez gorącej, stabilnej pracy, bezpieczeństwa i niezawodność. (Uzyskano certyfikat patentowy wyglądu)
3. Uzyskano certyfikat kontroli Instytutu Środowiska i Zdrowia związanego z Produktami Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób. Zielona ochrona środowiska, siła pola elektromagnetycznego jest znacznie niższa niż norma krajowa, bez wpływu na ludzkie ciało;
4. Uzyskał raport z badań Centrum Bezpieczeństwa i Elektronicznego Testowania Jakości Produktów Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego oraz wybrane zagraniczne wysokowydajne układy scalone i komponenty krosowe dla wysokiej integracji i niezawodnej jakości;
5. antena korzysta z wbudowanej anteny kierunkowej, bez anteny zewnętrznej, łatwej instalacji i zarządzania;
6. produkt wykorzystuje wysokiej jakości cichy wentylator, hałas jest mały podczas pracy, nie wpływa na egzamin studencki.
7. Efektywny zakres zagłuszania 100–300 metrów kwadratowych (odległość między urządzeniami do wodowania i odbioru> 200 metrów).

Instrukcje instalacji i użytkowania


1 kroki i metody instalacji
1.1 Wyjmij z pudełka host 2G 3G 4G 5G Signer Jammer.
1.2 Zawieś instrument zagłuszający na ścianie lub umieść go w odpowiedniej pozycji. Optymalna wysokość montażu wynosi 1-1,8 metra.
1.3 Włóż wejście prądu zmiennego zasilacza do gniazda sieciowego, a następnie włącz przełącznik zasilania. Kontrolka pracy na zasilaczu jest włączona.
1.4 W przypadku dużych i małych miejsc instalacji metodą punktową, jak pokazano poniżej
Przykład 1: Przestrzeń wewnętrzna (mniej niż 200 metrów kwadratowych)
Przykład 2: Przestrzeń wewnętrzna (większa niż 200 metrów kwadratowych, należy użyć wielu jednostek)
Przykład 3: Duża przestrzeń zewnętrzna (większa niż 1000 metrów kwadratowych, z najlepszymi efektami komórkowymi)


2 Środki ostrożności
2.1 Zagłuszacz telefonu komórkowego to antena wbudowana, a antena nie musi być instalowana. Włącz hosta i włącz przełącznik.
2.2 Efektywny obszar zasięgu 2G 3G 4G 5G Signal Jammer to okrągły obszar skoncentrowany na 2G 3G 4G 5G Signal Jammer. Dlatego podczas korzystania z niego upewnij się, że urządzenie 2G 3G 4G 5G Signal Jammer jest prawidłowo ustawione, aby nie tworzyć ślepego narożnika.
2.3 Wewnętrzne anteny kierunkowe 10 pasm Telefon komórkowy Sygnał Jammerka powinna być umieszczona w dobrze wentylowanym miejscu, starać się unikać przeszkód na dużych przedmiotach, unikać silnego źródła ciepła i silnego źródła elektromagnetycznego. Aby zapewnić efekt zagłuszania i długotrwałą stabilną pracę.
2.4 Podczas zakleszczania instrumentu nie należy układać na nim innych przedmiotów i demontować anteny, aby nie wpływać na efekt zakleszczania i nie uszkodzić zacięcia telefonu komórkowego.
2.5 Gdy przyrząd nie jest używany, zasilanie powinno zostać odcięte na czas, aby uniknąć wpływu na normalne działanie telefonu komórkowego.
2.6 W przypadku używania zakleszczacza telefonu komórkowego na zewnątrz należy zwrócić uwagę na wodoszczelność.
2.7 Gdy obszar używanego miejsca jest większy niż efektywny zasięg zakleszczania, zaleca się użycie wielu urządzeń do zakleszczania w przypadku instalacji o strukturze plastra miodu, aby zapewnić efekt zagłuszania.
2.8 Trzymaj z dala od żrących gazów i cieczy oraz zabezpieczaj przed kurzem i wilgocią, aby nie przyspieszać starzenia się wewnętrznych elementów urządzenia.
2.9 Podczas umieszczania na wolnym powietrzu lub na wolności należy zadbać o zainstalowanie dodatkowych urządzeń ochronnych w obecności niszczycielskich zwierząt, takich jak szczury i mrówki.
2.10. Sprzęt musi pozostać w pozycji pionowej.
2.11 Przewód zasilający musi być całkowicie otwarty, aby zasilacz znajdował się jak najdalej od urządzenia.
2.12 Utrzymuj suchość, nie atakuj żadnych płynów, nie zbliżaj się do ognia.
2.13 Proszę dołączyć oznaczenie modelu produktu do obszaru, który ma być ekranowany.
Nie demontuj bez zezwolenia producenta.

3. Konserwacja
3.1 Ten Jammer Signal Jam 2G 3G 4G 5G jest urządzeniem bezobsługowym i nie wymaga konserwacji
3.2 Podczas wycierania powierzchni nie należy używać rozpuszczalników chemicznych i unikać wody w zacięciu telefonu komórkowego.
3.3 Przesiewanie Urządzenie, które nie jest używane, powinno być przechowywane w suchym i wentylowanym miejscu, aby uniknąć długotrwałego narażenia na działanie mgły solnej i szkodliwych gazów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)