Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBlokowanie telefonów komórkowych

Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy

dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
dobra jakość Jammer telefonu komórkowego na sprzedaż
Lubię ich pacjentów i fachowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania. I to już trzeci raz współpracujemy przy naszych lokalnych projektach zagłuszania więziennego.

—— Pan CARLOS LIMA

kilka zatorów na zewnątrz nie działa po 3 latach i dzięki za zamienniki i przewodnik. Teraz problem został rozwiązany doskonale.

—— Pan sarfraz ahmad

Im Online Czat teraz

Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy

Chiny Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy dostawca
Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy dostawca Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy dostawca Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy dostawca Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy dostawca

Duży Obraz :  Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: TSL
Orzecznictwo: ISO9001, SGS, FCC, ROSH
Numer modelu: TSL-LK

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: 100 to 200 USD
Szczegóły pakowania: 39 * 34 * 20 cm z EPE i kartonem
Czas dostawy: 1 dzień roboczy
Zasady płatności: Przelew bankowy T / T, Western Union, PayPal
Możliwość Supply: 10000 jednostek miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Zasilanie: 110-250 V AC Docelowy sygnał zakłócający: Wszystkie sygnały z telefonu komórkowego
Mocy RF: 30 watów Częstotliwości: 10 pasm dla opcji
Rozmiar Jammer: 28 * 12 * 33 cm Waga: 5,5 kg
Zakres zakłóceń: 5 do 30 metrów Ilość anten: 10
Typ zagłuszania: VCO Czas pracy: 24/7

Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10 kanałowymi wyjściami antenowymi o dużej mocy

cechy
1. Efektywnie zepnij wszystkie telefony komórkowe, GSM, CDMA, DCS, 3G, 4G, 2.4G, WLAN, WIFI, Bluetooth i inne sygnały bezprzewodowe bez zakłócania innych urządzeń elektronicznych poza zakresem zakłóceń.
2. Skonfigurowano nowy typ ultra-dużego radiatora i wentylatora ze stopu aluminium, aby stworzyć wysoce wydajny inteligentny układ chłodzenia, aby zapewnić, że urządzenie będzie działać przez długi czas bez gorąca. Stabilna wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność. Uzyskano certyfikat patentowy na wygląd.
3. Uzyskał certyfikat kontroli Instytutu Środowiska i Bezpieczeństwa Produktów Zdrowotnych Chińskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób. Zielona ochrona środowiska, siła pola elektromagnetycznego jest znacznie niższa niż norma krajowa, bez żadnego wpływu na organizm ludzki.
4. Uzyskano raport z badań Centrum Bezpieczeństwa i Elektronicznego Testowania Jakości w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego oraz wybrane zagraniczne wysokowydajne układy scalone i elementy łatek zapewniające wysoką integrację i niezawodną jakość.
5. Antena wykorzystuje wbudowaną dookólną antenę biczową, bez zewnętrznej anteny, łatwą instalację i zarządzanie.
6. Produkt wykorzystuje cichy wentylator wysokiej jakości, hałas jest niewielki podczas pracy.
7. Efektywny zasięg ekranowania 100-300 metrów kwadratowych (odległość między urządzeniem wystrzeliwującym i odbierającym> 200 metrów).

Opis

Blokowanie telefonów komórkowych GSM 3G 4G z 10-kanałową anteną wewnętrzną o wysokiej mocy to zaawansowany technologicznie produkt, który został opracowany przez naszą firmę przy użyciu najbardziej zaawansowanej technologii. Ma na celu stały rozwój standardu komunikacji. 2.4G 5.8G Jammer sygnału WiFi dla urządzeń bezprzewodowych Ochrona bezpieczeństwa została pomyślnie opracowana zgodnie z aktualną sytuacją komunikacji mobilnej w kraju i za granicą.
Urządzenie zakłócające sygnały może odciąć sygnały z telefonów komórkowych / CDMA / DCS / PHS / TD-SCDMA / WCADMA / CDMA2000 / LTE / sygnały WIFI / telefony komórkowe, słuchawki przewodnictwa kostnego, gumki do ścierania, linijki, zegarki, kamery okularowe i inne cyfrowe narzędzia do transmisji danych   w promieniu 2-50 metrów.  

Wszystkie rodzaje błędów w szpiegu bezprzewodowym zostaną wyłączone. I   Jammer sygnału WiFi nie będzie zakłócać pracy innych urządzeń elektronicznych, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo wymaganych miejsc, opuszczając zakres partycji, można wznowić normalne użytkowanie i bez szkody dla ludzkiego ciała. Nasz bloker telefonii komórkowej spełnia wymagania normy środowiskowej 1: 1 w zakresie ochrony środowiska fal elektromagnetycznych GB9175-88 ".

Regulacja mocy, wygodniejsza i bezpieczniejsza.

Wyjątkowe zalety


1. Departament Edukacji Narodowej wyznacza specjalne modele egzaminów wstępnych na studia dla wszystkich częstotliwości
2. Wewnętrzne anteny kierunkowe 10 pasm komórkowych Jammer sygnału telefonicznego skutecznie ingeruje w różnorodne narzędzia (w tym 4G i wiele innych dostosowanych sygnałów)
3. Najbardziej obszerny zakres częstotliwości to 100MHZ-2700MHZ pełne pokrycie
4. Najwyższa efektywna moc urządzenia: jednokanałowa moc wyjściowa niskiej częstotliwości 100-800MHz może wynosić nawet 10 W, wysoka częstotliwość 800-2700MHz daje moc wyjściową 5-8 W.

Innowacyjna technologia producentów, pełnopasmowe, bezprzewodowe urządzenie do ekranowania sygnałów, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, Bluetooth, sprzęt do ekranowania sygnału interkomu.
Pełno-pasmowe urządzenie do ekranowania sygnałów bezprzewodowych to zaawansowany technologicznie, nowy produkt bezpieczeństwa i bezpieczeństwa informacji, który został pomyślnie opracowany przez naszą firmę w odpowiedzi na szczegółowe wymagania różnych bezprzewodowych narzędzi plagiatu w obecnym pokoju egzaminacyjnym w odpowiedzi na wymagania standardowej konstrukcji sali egzaminacyjnej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Urządzenie skutecznie blokuje wszystkie sygnały z telefonów komórkowych (CDMA, GSM, DCS, PHS, TDSCDMA, CDMA2000, WCDMA), krótkofalówki, bezprzewodowe zestawy słuchawkowe przewodnictwa kostnego, 2.4G (WLAN, WIFI, Bluetooth), kamery i wbudowane Cyfry wyświetlacza LED w pokoju egzaminacyjnym Narzędzia do nadawania i odbioru (gumowe pilniki, zegarki, linijki, długopisy, sondy szklane) i inne bezprzewodowe narzędzia do kopiowania. Wybrany na liście odpowiedniego sprzętu do standardowej sali egzaminacyjnej w Ministerstwie Edukacji.

Instrukcja instalacji i użytkowania


1 kroki instalacji i metody
1.1 Wyjmij hosta z ekranowanym urządzeniem z pudełka.
1.2 Zawieś przyrząd ekranujący na ścianie lub umieść go w odpowiedniej pozycji. Optymalna wysokość montażu to 1-1,8 metra.
1.3 Włóż wejście prądu zmiennego do gniazdka sieciowego, a następnie włącz przełącznik zasilania. Lampka kontrolna pracy na zasilaniu jest włączona.
1.4 W przypadku metody lokalizacji dużej i małej przestrzeni, jak pokazano poniżej
Przykład 1: powierzchnia wewnętrzna (mniej niż 200 metrów kwadratowych)
Przykład 2: Przestrzeń wewnętrzna (większa niż 200 metrów kwadratowych, należy zastosować kilka jednostek)
Przykład 3: Duża przestrzeń zewnętrzna (większa niż 1000 metrów kwadratowych, z najlepszymi efektami komórkowymi)


2 środki ostrożności
2.1 Urządzenie jest wbudowaną anteną i nie trzeba instalować anteny. Włącz host i włącz przełącznik.
2.2 Efektywnym obszarem zasięgu ekranowanego instrumentu jest okrągły obszar wyśrodkowany na ekranowanym instrumencie. Dlatego podczas korzystania z niego upewnij się, że ekranowany instrument jest odpowiednio ustawiony, aby nie tworzył ślepego rogu.
2.3 Wewnętrzne anteny kierunkowe 10 pasm Jammer sygnału z telefonu komórkowego powinien być umieszczony w dobrze wentylowanym miejscu, unikać przeszkadzania dużym obiektom, unikać silnego źródła ciepła i silnego źródła elektromagnetycznego. Aby zapewnić efekt ekranowania i długoterminową stabilną pracę.
2.4 Podczas osłaniania instrumentu nie należy umieszczać na nim innych przedmiotów i demontować anteny, aby nie wpłynąć na efekt ekranowania i nie uszkodzić urządzenia.
2.5 Kiedy instrument nie jest używany, zasilanie powinno zostać odcięte na czas, aby nie wpływać na normalne działanie telefonu komórkowego.
2.6 Podczas korzystania z urządzeń ekranowanych na zewnątrz należy zwracać uwagę na wodoszczelność.
2.7 Kiedy powierzchnia wykorzystywanego obszaru jest większa niż efektywny zakres ekranowania, zaleca się stosowanie wielu urządzeń ekranujących do instalacji o strukturze plastra miodu, aby zapewnić efekt ekranowania. .
2.8 Przechowywać z dala od żrących gazów i cieczy oraz chronić przed pyłem i wilgocią, aby nie przyspieszyć starzenia się wewnętrznych elementów wyposażenia.
2.9 Podczas umieszczania na wolnym powietrzu lub na wolności, należy zachować ostrożność, aby zainstalować dodatkowe urządzenia ochronne w obecności szkodliwych zwierząt, takich jak szczury i mrówki.
2.10. Sprzęt musi pozostać w pozycji pionowej.
2.11 Kabel zasilający musi być całkowicie otwarty, aby zasilacz był jak najdalej od urządzenia.
2.12 Przechowywać w suchym miejscu, nie atakować żadnych płynów, nie zbliżać się do ognia.
2.13 Należy dołączyć oznaczenie modelu produktu do obszaru, który ma być ekranowany.
Nie demontuj bez zgody producenta.

3. Konserwacja
3.1 Ten ekranowany przyrząd jest urządzeniem bezobsługowym i nie wymaga konserwacji
3.2 Podczas wycierania powierzchni nie używaj rozpuszczalników chemicznych i unikaj wody w urządzeniu.
3.3 Kontrola bezpieczeństwa Nieużywany przyrząd należy przechowywać w suchym i dobrze wentylowanym miejscu, aby uniknąć długotrwałego narażenia na działanie mgły solnej i szkodliwych gazów.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen  Times  Starlight  Technology  Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Leo

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)